تازه ها

1395-11-10 09:20
تک صدایی وکوبیدن مخالف روش ناگفته این گروه و شعار زنده باد مخالف من تنها برای عوام فریبی است و شاید این افراد نیز دوست دارند به مانند برخی از دولت مردان دولت یازدهم با این شیوه نگذارند صدای منتقدان به گوش مردم برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، چند صباحی است که به دنبال درج مطلبی در قالب تحلیل و یا خبر در ارتباط با مسائل شهرستان از جانب افرادی که خود را اصلاح طلب می‌دانند و در این شهر نیز دارای پست و مقام اجرایی هستند به شدّت مورد تهدید و ارعاب قرار می‌گیریم، در غالب این مطالب و یا تحلیل‌های هیچ گونه نام و نشانی از این افراد معدود برده نشده و به صورت کلی برخی از مسایل مبتلابه این شهر توریستی و گردشگری را از حیث وظیفه رسانه‌ای به بحث و بررسی می‌گذاریم، برخی از این سوژه‌ها و خبرها از طرف اهالی و بازدید کنندگان سایت به دستمان می رسد و ما نیز به حکم وظیفه و با بررسی موضوع اقدام به نشر می‌کنیم، در این بین افراد و یا مسئولی در این شهر و از اعضای طیف فوق الذکر اکثر موارد مطرح شده را به خود منتسب می‌کنند و از طریق تماس تلفنی و یا با ارسال پیامک شروع به تهدید به شکایت در مراجع قانونی می کنند و طوری وانمود می‌کند که گویی تحت هر شرایطی در محاکم قضایی پیروز خواهند شد و انسان احساس می‌کند خدای ناکرده در داخل این قوه مستقل و عدالت محور نفوذ و یا مهره خاصی دارند.

 

این افراد و دوستان وی شعار انتقادپذیری را به عنوان تابلو چشم نواز به دست می‌گیرند ولی در عمل دوست دارند مستبدانه افکار و امیال خود را جاری سازند و همه چیز را پشت قباله خود بیاندازند.

 

خلاصه اینکه این تهدیدات و فشارها چنان آزار دهنده هستند که می خواهیم از این پس در مورد این افراد و حوزه استحفاظی آنان هیچ خبر و تحلیلی را منتشر نکینم، گر چه می‌دانیم که نظر قریب به اتفاق اهالی انقلابی این شهر این موضوع را نخواهند پسندید، مردم شریف و فهیم این منطقه گردشگری و متبرک به وجود مرقد مطهر امامزاده گان و برخودار از بهترین آب‌های گرم درمانی کم نظیر در دنیا هرگز دوست ندارند که عده ای معدود کلیددار شهر و مثلاً شهردار و شهربان و یا بخشدار و... باشند.

 

دارندگان این تفکر متکبرانه و دیکتاتور مأبانه در صورت به دست گرفتن مناصب دولتی دیگر با مردم چگونه رفتار خواهند کرد خدا می داند.

 

البته این احتمال وجود دارد که تک صدایی و کوبیدن مخالف روش ناگفته این گروه و شعار زنده باد مخالف من تنها برای عوام فریبی باشد و شاید این افراد نیز دوست دارند به مانند برخی از دولت مردان دولت یازدهم با این شیوه نگذارند صدای منتقدان به گوش مردم برسد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.