تازه ها

1396-11-29 09:18
به دنبال انتشار محرومیت‌های طالب قشلاقی از توابع بخش مرادلو شهرستان مشگین‌شهر کاروان محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه مشگین شهر با حضور مدیران استانی و شهرستانی در این روستا اردو زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، به دنبال انتشار محرومیت‌های طالب قشلاقی از توابع بخش مرادلو شهرستان مشگین‌شهر مبنی بر صاحبان نعمت از نعمت محروم هستند و با پیگیری‌های انجام گرفته کاروان محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه مشگین شهر با حضور مدیران استانی و شهرستانی در روستای طالب‌کندی به منظور احصاء و پیگیری مشکلات منطقه اردو زد.

 

در این کاروان مدیر کل شرکت برق منطقه‌ای استان اردبیل قول مساعد مبنی بر برق‌دار کردن روستاهای طالب کندی، کله دوگه، گرده گل و قشلاقات تابعه از جمله قشلاق حاج مهدی و ... دادند.

 

همچنین نماینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قول دادند جاده این روستا و اجرای یک حلقه پل با استفاده از باکس بر روی رودخانه قره‌سو در روستای طالب کندی مطالعات و اقدامات مقدماتی را در اسرع وقت شروع کند.

 

آب و فاضلاب روستائی نیز اقدامات و مطالعات لازم در زمینه احداث چاه و منبع آب و لوله کشی برای روستای طالب کندی، نولی بلاغ و قشلاقات تابعه را از جمله قشلاق حاج مهدی و سایر قشلاقات را وعده داد.

 

همچنین در این کاروان مقرر شد اداره کل نوسازی مدارس با استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز در روستای طالب کندی یک باب مدرسه دو کلاسه احداث کنند.

 

به گزارش سفیرمشکین، با توجه به اینکه قبلاً به منظور ایجاد تلفن‌های ثابت و خانگی تیرریزی شده بود و بعداً جمع آوری شده برابر اعلام مسئولان مربوطه در اسرع وقت نسبت به ایجاد تلفن‌های خانگی و ثابت اقدام می‌شود و با توجه به اینکه ایجاد اینترنت و سایر امکانات زیرساختی زیر نظر اداره ارتباطات و فناوری استان بوده و نیاز به دکل گذاری و سایر امکانات است که در صورت همکاری آنها می‌توان از فیبر نوری روستای همجوار(قره آغاج کلان) استفاده کرد و اداره مخابرات آماده همکاری رایگان در زمینه پیمانکاری و سایر امورات می باشد.

 

در این کاروان مدیرکل آب و فاضلاب روستایی به منظور حل مشکل آب شرب روستای نولی بلاغ 500 متر لوله به منظور نزدیک‌رسانی آب چشمه به این روستا در اسرع وقت اعلام واگذاری کرد.

 

در پایان آب شرب روستای مشیران که چندسال پیش برای 115 خانوار در سال 84 تخصیص یافته بود مورد بررسی قرار گرفت که در حال حاضر جوابگو نیست این در حالی است که تعداد ساکنین این روستا به 300 خانوار افزایش یافته ولی باز هم مشکل دینام برق وجود دارد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.