تازه ها

1396-11-20 16:57
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که تاکنون بر مواضع خود ایستادگی کرده و به کوری دشمنان اسلام این مواضع تا نابودی کامل استکبار ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه های نماز جمعه 20 بهمن ماه با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر علیه سیاست‌ها رژیم پهلوی وارد میدان شد تا پای بیگانگان و استکبار را از این کشور قطع کند گفت: انقلاب اسلامی به دنبال استقلال واقعی در ایران بود و امروز به این استقلال دست یافته است.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی متمایز از سایر انقلاب هاست چرا که با طرح حمایت از مظلومان امید را به کشورهای مسلمان نشین دنیا آورده است.

 

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که تاکنون بر مواضع خود ایستادگی کرده و به کوری دشمنان اسلام این مواضع تا نابودی کامل استکبار ادامه خواهد داشت لذا آینده روشن برای جمهوری اسلامی ایران پیش بینی می شود.

 

امام جمعه مشگین شهر ضمن تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای موفق ایران نشانگر این است که مردم و مسئولان باید روحیه و اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

 

وی افزود: دمیدن در اختلافات داخلی فرصت ها را از بین برده و در نهایت شرمندگی به بار می آورد.

 

وی ادامه داد: خوشبینی به استکبار جهانی و نفی دستاورد های انقلاب اسلامی از آفات انقلاب اسلامی است که مسئولان و عموم مردم باید به این امر مهم توجه ویژه ای داشته باشند.

 

حجت الاسلام طالبی امام جمعه ارشق نیز با اشاره به ۲۲ بهمن ماه و سال روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی (ره) با تکیه به خدا و با حمایت مردم توانست بزرگ ترین معجزه قرن را رقم بزند و طاغوت زمان را به زیر بکشد.

 

امام جمعه ارشق با انتقاد از عدم ورود سرمایه گذاران در شهرک صنعتی رضی به خاطر بالا بودن قیمت های زمین گفت: از استاندار اردبیل و نماینده مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی به خاطر کاهش قیمت این زمین‌ها در چند روز گذشته تقدیر و تشکر می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.