تازه ها

1396-11-10 10:47
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر گفت: دشمنان اسلام در فضای مجازی تلاش می‌کنند تا دانش‌آموزان و دانشجویان را از فضای علمی و انقلابی دور کنند که در این خصوص باید با آگاهی بیشتر وارد شد تا از آسیب‌های آن در امان بمانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، حجت الاسلام عبدالله رضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر در حاشیه کمپین "ذوالفقار یار خراسانیم"  در گفتگو با پایگاه خبری سفیرمشکین ضمن تشریح وظیفه انقلابی دانش‌آموزان گفت: کسب و علم و دانش اولین وظیفه دانش‌آموز انقلابی است که باید در جهت کسب علم و دانش تلاش مضاعف داشته باشد تا به قله‌های رفیع علمی کشور دست یابند و در روایت نیز تاکید شده که صاحبان علم سلطان هستند لذا برای این سلطانی دانش‌آموزان باید در کسب علوم موفق عمل کنند تا بتوانند انقلابی بمانند.

 

وی افزود: دانش‌آموز انقلابی باید زمان شناس بوده و نیازها و توطئه‌های زمان را بشناسد تا بتواند به وظیفه انقلاب خود عمل کند در غیر این صورت در حل مشکلات عاجر خواهد ماند.

 

حجت الاسلام رضایی گفت: در حال حاضر چهار سوی مرزهای ایران اسلامی درگیر جنگ و خونریزی است و ایران اسلامی در سایه خون شهدای انقلاب اسلامی در میان آن‌ها در امنیت کامل قرار گرفته است لذا دانش‌آموز انقلابی باید قدردانی این امنیت بوده و در سایه آن با زمان شناسی به کسب علم و دانش روی آورد تا بتواند در آینده کشور نقش مهم ایفا کرده و این انقلاب را حفظ کند.

 

وی خاطر نشان کرد: فضای مجازی بیشترین کاربر را در ایران خصوصاً در بین جوانان دارد اما متاسفانه تغذیه کنندگان آن بیشتر دشمنان اسلام هستند و هرگز مسائلی را که به درد جوانان این کشور بخورد در آن قرار نمی‌دهند و بیشتر اهداف شوم خود را دنبال می‌کنند که در این خصوص جوان انقلابی باید هوشیار باشد تا از توطئه‌های دشمن در امان بماند.

 

وی تاکید کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی تلاش می‌کنند تا دانش‌آموزان و دانشجویان را از فضای علمی و انقلابی دور کنند که در این خصوص باید با آگاهی بیشتر وارد شد تا از آسیب‌های آن در امان بمانیم.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.