تازه ها

1396-09-04 10:40
یکی از عجایب عهد دولت تدبیر و امید/
چه کسی شهردار می شود؟
مردود شدن یک استاد دانشگاه با سابقه مدیریت اجرایی و قبول شدن افراد بیکار و جوان و بی تجربه و بی روزمه در کمیته تطبیق یکی دیگر از عجایب دوران پسا برجام است که انسان را دچار حیرت می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، انتخاب شهرداری برای مشگین‌شهر پس از پایان انتخابات پنجم شورای شهر مشگین شهر مهمترین پرسش مردم،آگاهان، محافل فرهنگی و دانشگاهی بود، ضمن اینکه پس از انتخابات برخی از قدرتمندان و صاحب منصبان بالا دستی شهرستان نیز برای فتح میز شهرداری مشگین شهرخواب خوشی را برای یکی از افراد خود دیده بودند.

 

تا شروع به کار شورای دوره پنجم حدس و گمان های زیادی مطرح شد و البته برخی ها نیز از طریق فضاهای مجازی بسیار تقلا کردند که نامشان در لیست احتمالات قرار گیرد ولی توفیق حاصل نشد.

 

شورای پنجم استارت پارلمان محلی را با عزل شهردار زد تا مدیر دیگری برای خدمت به شهروندان برسر کار آید، تا اینکه نتیجه تضارب آراء ده‌ها جلسه اعضای شورای شهر به معرفی یک استاد دانشگاه انجامید، درست با مشخص شدن فرد مورد نظر برای شهردار شدن صحبت از رد ایشان در کمیته تطبیق به سرعت در شهر پیچید و همین طور هم شد.

 

یک استاد دانشگاه دارای سابقه خدمت در جایگاه مدیریت اجرایی و عضو هیئت علمی دانشگاه با بهانه های واهی در پیچ و خم استعلامات مردود اعلام شد.

 

حال مدتی است که شهرداری شهر با سرپرست اداره می شود، امّا نکته جالب و قابل تأمل و سوال بر انگیز این است، در همین مدّت کسانی در همین شهرستان در شهرهای کوچک شهردار شده اند که تا قبل از شهردار شدن هیچ سابقه علمی و اجرایی نداشته و حتی صاحب هیچ شغل رسمی نیز نبوده است.

 

در این شهرستان کسانی که یا دردوره تبلیغات انتخاباتی راننده یکی از کاندیداها بوده و یا با پول پدرشان در ستاد یکی از کاندیداها سرمایه گذاری کرده است تا شاید روزگاری شهردار شوند روی کار می‌آید و یک استاد دانشگاه با آن‌همه سابقه علمی و دانشگاهی و ... رد می‌شود حال این معما چگونه قابل حل است.

 

از این افراد سیاسی سوداگر هر کاری بر آمده و برخواهد آمد، مردود شدن یک استاد دانشگاه با سابقه مدیریت اجرایی و قبول شدن افراد بیکار و جوان و بی تجربه و بی روزمه در کمیته تطبیق یکی دیگر از عجایب دوران پسا برجام است که انسان را دچار حیرت می کند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها
عجب سوالی چه کسی شهردار می شود جواب این سوال را یک بچه دبستانی نیز می داند 1- کسی را که دلم می خواهد شهردارمی کنم 2- اصولگرا و یا اصلاح طلب فرقی نمی کند تحت فرمان من باشد 3- لیسانس کار شناس مهند س نیز لازم است چون مدرک مهم است کار ها خودش ردیف می شود 4- به کفتن را بلد باشد و سرپیچی از فرمان من نداشته باشد 5- مدیر و مدبر نیز لازم نیست خودم با روش خودم یاد می دهم 6- در نماز جمعه لازم نیست شرکت کند چون این روش قدیم بود دیگر کارایی ندارد چون من تصمیم می گیرم 7- حتما بایستی در ستاد انتخابات حضور من داشته باشد .اگر یادتان باشد آن قدیمان یک رانند آمبولانس شد رئیس بیمارستان وووووو به خدا تشویش اذهان عمومی نیست
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.