نمایش 1 - 10 از 72
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی:
فعال اقتصاد مقاومتی گفت: کشت زعفران يكي از جايگزينی بسيار مناسب جهت رشد و توسعه مناطق روستایی است و مي تواند جايگاه بالايي در اشتغال روستايي و كشاورزي داشته باشد.
رئیس دانشگاه آزاد واحد مشگین‌شهر:
رئیس دانشگاه آزاد واحد مشگین‌شهر گفت: برای تکمیل ساختمان ولایت تسهیلات ارزان قیمت پیش بینی شده که در سال آینده بزرگترین مجتمع خدماتی و رفاهی شمال‌غرب کشور توسط دانشگاه آزاد در شهرستان مشگین‌شهر افتتاح می‌شود.
تحلیلگر مسائل سیاسی:
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: انقلاب اسلامی از موج آشوب‌های داخلی، از جنگی هشت ساله با تمامی استکبار، از ترور مهمترین مهره‌ها و تئوری پردازان و از تحریم‌ها و تهدیدها به سلامت گذشته است لذا نباید این انقلاب فراموش شود.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر گفت: دشمنان اسلام در فضای مجازی تلاش می‌کنند تا دانش‌آموزان و دانشجویان را از فضای علمی و انقلابی دور کنند که در این خصوص باید با آگاهی بیشتر وارد شد تا از آسیب‌های آن در امان بمانیم.
فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه بیش از 100 برنامه در کمیته بسیج شهرستان برگزار می‌شود گفت: مهمترین هدف جشن پیروزی انقلاب اسلامی شناساندن اهداف انقلاب اسلامی به نسل حاضر و نسل‌های آینده است.
رزمنده دفاع مقدس در تشریح عملیات کربلای 4و5:
رزمنده دفاع مقدس در تشریح عملیات کربلای 4 و 5 گفت: پس از عمليات کربلاي 4 ضرورت انجام عمليات ديگري را ايجاب مي‌کرد که پيروزي آن تضمين شده باشد و با انجام عملیات کربلای 5 موقعيت سياسي و نظامي عراق تضعيف شد.
عضو هیات علمی دانشگاه مشگین‌شهر:
عضو هیات علمی دانشگاه مشگین‌شهر گفت: مشکلات فراوان اقتصادی باعث بروز نارضایتی در مردم شده است لذا نباید مشکلات را تنها بر دوش یک فرد گذاشت بلکه لازم است از سر دلسوزی و خیرخواهی به یاری دولت شتافت تا مشکلات مردم حل شود.
واکنش مردم مشگین‌شهری به جریانات اخیر؛
شهروندان مشگین‌شهری اظهار دارند که مردم برای گرانی اعتراض کردند که دولت باید این گرانی را مهار کند و این ملت هرگز دست به تخریب نمی‌زنند لذا در پشت این تخریب و اهانت بیگانگان حضور دارند که باید دستگیر شوند.
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: تعطیلی مدارس به بهانه‌های مختلف همچون بارش برف در طول سال موجب می‌شود دانش آموزان با افت تحصیلی شدید و پراکندگی شدید مواجه شوند و این امر با برنامه ریزی علمی کشور همخوانی ندارد لذا تحمل شرایط اقلیمی لازمه رشد جسمی و تربیت افراد بومی هر منطقه است.
وقتی طرح های اقتصاد مقاومتی مورد بی مهری واقع می‌شود؛
کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر می گوید که بدنبال تکمیل چرخه پرورش بلدرچین و تبدیل این شهرستان به قطب پرورش بلدرچین است اما متاسفانه مسئولان همراهی نمی کنند.

صفحه‌ها